07.02.2020 Bülten No: H-IK-310-G0017 - 2000 Bilgisayar

07.02.2020 Bülten No: H-IK-310-G0017

 

Bülten No     : H-IK-310-G0017

Tarih              : 07.02.2020

 

İNSAN KAYNAKLARI 3.10

Bordro ve Tahakkuk Yönetimi

      İcra Bilgileri Hızlı Giriş

      - Transferi yapılan kayıtlar için kesinti ve ödeme planı kayıtlarını oluşturma özelliği eklenmiştir.

 

Elektronik Veri Yönetimi

      Muhtasar - Aylık Bildirge XML Dosyası

      - Muhtasar Beyanname ile birleştirilmiş şekilde verilen olan aylık bildirge için güncellemeler yapılmıştır. Sadece 1003A kullanarak beyanname verecek olan kullanıcılar ekranda ilgili kutucuğu kullanarak xml dosya oluşturacaklardır. 1003B kullanacak olan kullanıcıların işaretleme yapmasına gerek yoktur.

 

Ayrıca yine ekranda oluşan "Sigortalı Çalışan Bilgileri" listesinde kod alanları, açıklama olarak değiştirilmiş ve istendiği taktirde e-Beyanname programı "SGK Bildirimleri" sekmesinde yer alan sigortalı çalışan bilgileri listesine "Excel den veri al" seçeneği ile eklenebilir içeriğine sahip hale gelmiştir.

 

      - Birden fazla VKN numarasına sahip şirket ile çalışan ve muhtasara ait "Düzenleyen Bilgileri" nin şirket bazında farklı olduğu durumlarda kullanılması amacı ile, bu sekmede yer alan bilgiler, "Şirket Bilgileri" kartına yeni saha olarak eklenmiştir. Ekranda şirket seçimi yapıldığında, tanımlama yapılmış ise ilgili alanlar karttan gelen bilgiler ile doldurulacaktır.

 

Program Yönetimi

      - Program içinde yer alan tüm gridlere, Excel e transfer özelliğine ek olarak, metin dosyasına, "virgül ile ayrılmış" ve "tab ile ayrılmış" şekilde aktarım özelliği eklenmiştir.

 

Raporlama Yönetimi

      Personel Detay Analizleri

      - Yasal parametre bilgileri analizine, önceki yasal parametre bilgileri alanları eklenmiştir.

 

 Mail Tipi Techno Bülten
Referans No 2009008340
Dağıtım Listesi
Dar Dağıtım Listesi - YS + EVB + D + GSYS