KURUMSAL WEB ÇÖZÜMLERİ


Stratejik Planlama

Web sitenizin inşasına başlamadan önce Kurumsal Yapınızı, Çalışma Prensiplerinizi, İş Süreçlerinizi analiz ediyor, Amaçlarınızı belirliyor ve Hedeflerinizi öğreniyoruz. Bu sayede, en doğru şekliyle , Akış Planlarınızı hazırlıyoruz. Özgün Tasarım, Kodlama ve Yazılımlarla web sitenize hayat veriyoruz.

Tasarım

Web sitenizi tasarlarken, bir web sitesinin yalnızca çizgi, renk, kodlama ve yazılımdan ibaret olmadığını biliyoruz. İçinde bir hikayesi, bir mesajı olmalı.

Yazılım

Dinamik alt yapısı sayesinde web sitenizi sizin yönetmenize olanak sunuyoruz. Hem de birden fazla Yönetici atayabilir. Size özel tasarlanan bu sistemde; biz dahil kimseye bağlı kalmaksızın tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.Taleb dahilinde Muhasebesel Uygulamalardan İletişim Yazılımlarına kadar her türlü Modülasyonu alt yapınızla Online Platformda Entegre Ediyoruz.

Responsive (Duyarlı) Kullanıcı Ara Yüzü

Yeni Nesil Ara Yüz Kodlama Teknolojisi ile herhangi bir PC ya da Mobil cihaz üzerindeki Herhangi Bir Tarayıcının, Herhangi Bir Çözünürlük ölçüsünü tanıyan ve Anlayan, bu sayede Uygun Olan kullanım Ara Yüzünü sunan Duyarlı Tasarımlar (Responsive) gerçekleştiriyor, ulaşılabilirliğinizi arttırırken maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında üst sıralarda yer almak, Kurumsal bir Firmanın prestijinin göstergesiyse; her bir müşterimizin web sitesi, ait olduğu yerde, İlk Sıralarda yer almalıydı. Bu yüzden biz tasarım, yazılım ve kodlamalarımızı Arama Motorlarının istemiş olduğu kriterleri Dinleyerek Planladık. İyi Olmak İçin Ne Gerekliyse bütün hepsini yazılım, kodlama ve tasarımlarımızda Gerçekleştirdik. İYS (İçerik Yönetim Sisitemi) içerisindeki Dinamik Anahtar Kelime ve Açıklama Yönetimiyle de Arama Motoru Optimizasyonunuzun (SEO) %50’si kullandığımız teknolojiyle kendiliğinden tamamlanmış oluyor.