Online Mutabakat Çözümleri

ONLİNE MUTABAKAT ÇÖZÜMLERİ


İş Sürecinize Değer Katarak Zamandan Tasarruf Edin

Web Mutabakat ya da E-mutabakat olarak bilinen kavram, bugün şirketlerin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Zaman tasarrufu sağlaması en önemli özelliklerinden biriyken, aynı zamanda kolay belge aktarımı sağlaması ile dikkatleri çeker. Diğer taraftan bu uygulama mutabakat sonuçlarına kolayca erişebilmenizi sağlayacaktır ve hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde bu süreçleri yönetecektir. Kısacası ihtiyacını olan uygulama tam da bu… Müşteri memnuniyetini temel alan sistem, otomatik e-mail adresi tamamlama, hızlı entegrasyon gibi özelliklere de sahip olması ile pek çok büyük firmanın da tercihi olmaktadır. Siz de iş süreçlerinize değer katmak, hem emek tasarrufu hem de maddi tasarruf elde etmek için ve hatta zaman tasarrufu ile hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşmak için teknolojinin sunduğu bu tür imkânlardan faydalanmalısınız. Web Mutabakat, bugün farklı ölçeklerde şirketlerin tercihi olmakta ve hatta geniş bir sektör çeşitliliği ile karşımıza çıkmaktadır.

Size hızlıca bazı spesifik imkanları ile ilgili ip ucu verecek olursak, ekstre karşılaştırma, Form "BA/BS Mutabakatı", "cari hesap mutabakatı", firma bilgilendirme maili, online ekstre gönderimi, özel mesajlaşma sistemi, Excel üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde belge aktarımı ve de tüm mutabakatları tek bir ekran üzerinden takip edebilme gibi özellikleri sayabiliriz. Fark ettiğiniz üzere, bunlar hiç da küçümsenecek özellikler değildir. Web mutabakat sizin için tüm bunları yapabilir ve işinize değer katabilir. Siz de orta ya da büyük ölçekli bir şirketseniz, bunların önemini, size katacaklarını çok iyi bilirsiniz. Web mutabakat sistemine dâhil olmak ise oldukça kolaydır. Bir web çözümü olarak sunulan ve şirketinizin en önemli unsurlarından biri olacak olan imkân için karar vermeniz yeterli. İş süreçlerinizin her birindeki gelişmeyi, hızı ve sonuç olarak elde edeceğiniz verimi fark etmeniz çok uzun sürmeyecektir. Bunun yanı sıra şirket hedeflerinize çok daha kolay bir şekilde ulaştığınızı fark etmeniz de çok zaman almayacak. Web mutabakat sayesinde elde edeceğiniz avantajlar için güvenilir bir yazılıma ve de hızlı bir entegrasyon sürecine ihtiyacınız var. Hepsi bu kadar…Daha İyi Bir Yönetim Kabiliyeti Elde Edin

Şirketlerin gelişimi gündemi ne kadar takip ettikleri yani ne kadar güncel oldukları ile ilgilidir. Özellikle teknoloji onlar için olmazsa olmazdır. Çünkü her geçen gün, bir şirketin faydalanabileceği bir sistem üretilmekte ve bir şekilde avantaj sağlanmaktadır. Bunlardan biri olarak kabul edebileceğimiz Online Mutabakat ise Web Mutabakat ya da E-mutabakat olarak da anılır ve en önemli yardımcılarınızdan biri olacaktır. Henüz Online Mutabakat kavramı ile tanışmamış olanlar için biraz detaya inecek olursak, size sağlayacağı avantajlardan bahsedebiliriz. Öncelikle büyük boyutta bir zaman tasarrufu elde edeceksiniz. Çünkü iş süreçlerinizin büyük bir bölümünde kolaylaştırıcı bir etki devreye girmiş olacak. Kolay aktarım! Yani herhangi bir belgenin kolayca Excel ortamına aktarılabilmesi mümkün olmaktadır. Bu da önemli ve faydalı özelliklerden biridir. Online Mutabakat ile mutabakat sonuçlarına da kolayca ulaşabileceksiniz. Tüm mutabakat süreçlerinde elde edeceğiniz hız ise cabası.

Daha detaylı bir şekilde konuya eğilecek olursak, ekstre karşılaştırma, Form "BA/BS mutabakatı", "cari hesap mutabakatı", firma bilgilendirme maili, online ekstre gönderimi, özel mesajlaşma sistemi, Excel üzerinden kolay belge aktarabilme imkanı ve de tüm mutabakatları tek ve ortak bir ekrandan takip edebilme kolaylığından söz etmemiz gerekir. Özel mesajlaşma sistemi, iletişim sıkıntılarına çözüm sunarken, Excel belgelerinin kolayca aktarılabilmesi de kullanışlılık sağlıyor. Mutabakat süreçlerinin çok daha hız kazanması, kolaylaşması ve hatta takibinin bir tek ekranda buluşmak sureti ile kolay bir hal alması, bu sistem sayesinde elde edeceklerinizdendir. Online Mutabakat, tüm bunların yanında aslında kolayca dâhil olabileceğiniz, daha doğrusu sisteminize dâhil edebileceğiniz bir yapı. Bunun için hızlı bir entegrasyon sürecine ihtiyacınız var. Bu sayede daha hızlı bir şekilde fayda elde etmeye başlayacaksınız. Şirket hedeflerinize ne kadar hızlı bir şekilde ulaştığınızı fark ettiğinizde ise Online Mutabakat sistemini tercih etmek ile ne büyük bir fayda elde ettiğinizi göreceksiniz. Tüm iş süreçleriniz bu durumdan etkilenecek ve de hız, zaman tasarrufu, maddi tasarruf ve daha iyi bir yönetim kabiliyeti elde edilecektir. Siz de hemen şirketinizi bu avantajlı yapı ile tanıştırabilirsiniz.